Tiem, kuriem patīk ģeometrija uz sienām – tapetes “Cut &Paste”

Bedroom-colours1

 

Telpu iekārtošanas procesā nereti par vienu no lielākajiem izaicinājumiem kļūst sienu apdares materiālu izvēle. Lielākā daļa ir vienisprātis, ka parasta, gludi krāsota siena būs vienkārša un gana vizuāli tīkama alternatīva. Tomēr, ja vēlamies piešķirt mājoklim vairāk omulības un personības, mēs parasti iedomājamies par tapetēm. Gan tāpēc, ka tā ir visiem zināma un pārbaudīta klasika,  gan arī tādēļ, ka ar šo materiālu mūsdienās ir iespējams panākt teju jebkādu vizuālo efektu.
Protams, ka tur, kur pastāv tik milzīgas izvēles iespējas, vienmēr sagaidāmas arī lielākās grūtības, ar ko saskaramies atjaunojot interjeru. Proti – izvēles veikšana.  Vai tas nebūs par uzkrītošu?  Vai tāda svītraina siena man ātri neapniks?

Tiem, kuri ar ģeometriskiem rakstiem un laukumiem ir uz “tu” un kuriem ātri vien apnīk vienveidība, šī “All the fruits”  jaunā tapešu kolekcija “Cut & Paste” varētu būt īsts saldais ēdiens.

Pretēji ierastajām tapetēm, Cut & Paste ražojumam raksts neatkārtojas, tas nav jāstiķē un līdz ar to nerodas arī neizmantojami tapešu atgriezumi. Šajā kolekcijā krāsu un rakstu kombinācijas ir rūpīgi izstrādātas tā, lai tās būtu savstarpēji saderīgas jebkādā novietojumā, bez nepieciešamības precīzi saskaņot rakstu. Atliek vien nogriezt nepieciešamo garumu no ruļļa un uzlīmēt uz sienas.

Šādi izskatās trīs  “Cut & Paste” tapešu sleju kopskats:

All-the-Fruit-Cut-and-Paste-roll

Kādam, iespējams, šāds risinājums šķistu mazliet pārdrošs vai haotisks, bet šo tapešu trumpis ir tajā, cik pārdomāti izvēlētas krāsas un raksti, cita citu nenomācot un nepadarot kopskatu uzbāzīgi pārsātinātu.

Manuprāt, ideāls risinājums jauniešu istabām vai eklektikas cienītājiem, jo šādas stilistikas sienu apdare iederētos gan kombinācijā ar 60.gadu interjera elementiem, gan klasiskām pildiņu durvīm un kokgriezumiem, gan arī, pilnīgi noteikti, kādā citādi sterilā un perfektā modernisma viesistabā.

All-The-Fruits-Cut-and-Paste-Wallpaper-6

All-The-Fruits-Cut-and-Paste-Wallpaper-5

All-The-Fruits-Cut-and-Paste-Wallpaper-4 All-The-Fruits-Cut-and-Paste-Wallpaper-3

All-The-Fruits-Cut-and-Paste-Wallpaper-2

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s