Melnbalti grafisks interjera dizaineres dzīvoklis

Kad pētu kādu jaunu, neredzētu interjeru, man vienmēr vislielākā interese ir par tā iemītnieku, nevis dizaina autoru, jo lai arī dizainers rada telpas iekārtojumu un dekorācijas, tomēr par mājām šis miteklis kļūst tikai pēc tam, kad kāds to apdzīvo. Tieši šī apdzīvošana, konkrētas personas pasaules redzējuma un ikdienas ritējuma ienešana telpas interjerā tad arī rada to īpašo, neatkārtojamo katra mājokļa noskaņu un sajūtu gammu.

Šodien kolēģe padalījās ar savu atradumu – vienreizēji personīgu un reizē askētisku teju pilnīgi melnbaltu dzīvokļa interjeru. It kā jau telpas kā telpas – viesistaba, darba zona ar rakstāmgaldu, guļamistaba un bērnistaba, visas ieturētas izteiktā melnbaltā grafikā, Skandināvu stilā. Tomēr, kad pieiet klāt, paskatās tuvāk, pieskaras ar pirkstu galiem, ir daudzslāņainas tekstūras un dažādi tekstīliju aksesuāri, kas piešķir siltumu, ir kaķi un francūžiem raksturīgas eleganti klasiskas melnbaltas fotogrāfijas, mīlestība pret īsto un dabisko kamīna marmorā un dēļu grīdas šķirbās un pietāte pret vēsturi griestu karnīzēs un sienas pildiņos.

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-3-960x510

Bez harmoniskās un atturīgās melnbaltā saspēles un īpašās personiskās nots vēl viens šī interjera plusiņš ir tā autore, Deborah Gordon, kura pati ir interjera dizainere un bloga  Ollie and Seb’s Haus radītāja. Vienmēr ir interesanti papētīt, kā tad savu māju vai dzīvokli veidotu šīs nozares profesionālis. Īpaši šādā situācijā, kad interjerā nav likts uzsvars uz dizaina ikonām vai īpaši izsmalcinātām antikvariātu mēbelēm un aksesuāriem. Un tikpat interesanti ir arī secināt, ka visa tā māksla slēpjas pareizās proporcijās, materiālu daudzveidībā un aksesuāros, kuri piemeklēti konkrētajai videi.

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-1

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-2

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-3

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-7

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-6

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-5

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-4

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-8

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-9

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-10

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-11

The-black-and-white-home-of-Deborah-Gordon-12

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s