Parīzes lofta interjers- citādāks urbānais dizains.

Saprotams, ka gan profesijas, gan hobija pēc ikdienā sekoju līdzi ievērojamam skaitam dažādu dizaina portālu, kuros nekad netrūkst svaigu interjeru, ar kuriem papriecēt acis vai arī padalīties te, blogā. Tomēr jāatzīst, ka ar laiku, kad redzēts jau tik daudz un jaunākās tendences vispārzināmas, ir grūti atrast kaut ko tādu, kas liek elpai aizrauties. Vai kaut vai ko tādu, kas pārsteidz. Pārsvarā šādi negaidītie pavērsieni skar dažādu veikalu, kafejnīcu vai ofisu dizainus, dzīvojamo vidi atstājot pieklusinātāku.

Ja jau šāds ievads, tad gan jau nojaušat, ka šodien esmu piedzīvojusi vienu no izņēmumiem, kad kolēģe man parādīja kāda lofta interjeru. Pati sākotnējās publikācijas autore par šo interjeru bija tikpat lielā sajūsmā kā es, kad pirmo reizi izskatīju visu bilžu galeriju. Patiesi mūsdienīgi, svaigi, radoši un ar pienācīgu devu neparastu dīvainību, kas vienmēr atdzīvina jebkuru citādi vienmuļu interjeru.

virtuves un viesistabas zona loftā

Šis lofta dzīvoklis, kas savu dažādo, neparasto elementu dēļ mazliet atgādina skatuves scenogrāfiju vai mākslas instalāciju, šķiet, pavisam likumsakarīgi atrodams maģiski skaistajā Parīzē, Rue Voltaire. Kopējā apdzīvojamā platība ir 103m2 un telpu interjera arhitekts ir francūzis Grégoire De Lafforest .

Tā kā dizainā man pašai bez krāsu spēlēm visvairāk patīk svaiga pieeja un viss netradicionālais, tad saprotams, ka esmu sajūsmā par visiem pārsteiguma elementiem šajā mājoklī. Priede dzīvojamās istabas vidū, virtuve, kura mitinās improvizētā siltumnīcā turpat blakus priedei, bērnistaba kā “mājiņa mājā” un dizaina mēbeļu vienkāršā elegance, kuru pastiprina pārdomātā krāsu gamma ar dzeltenajiem akcentiem. Visā visumā, šajā loftā gandrīz nav jūtama ‘lofta” sajūta, un šoreiz jāatzīst, ka tas pat ir apsveicami.

Priede kā dizaina elements viesistabas interjerā

Mēbeļu dizains, plaukti, viesistabā

ēdamzona loftā

Skats no virtuves zonas uz viesistabu

Virtuve stikla siltumnīcā

Skats uz bērnistabas zonu loftā

guļamistabas interjers

guļamistabas interjers

guļamistabas interjers

Guļamistabas interjera sienu apdare un dekori

Bērnistabas interjers loftā

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s