Gatavot ēdienu iekš melna

melna virtuve ar ķieģeļu sienu
Ja vakardien, iespējams, gaišās un siltās nedēļas nogales iespaidā rakstīju par baltās krāsas lietojumu interjeros, tad šodien lai iet kontrasts – melnais!
Melnā krāsa interjera dizainā vairākumam nav primārā izvēle, vismaz runājot par lieliem šīs krāsas laukumiem vai arī sienu un grīdu apdares materiālu toņiem. Melnais, tāpat kā baltā krāsa pieskaitāms dizaina un modes klasikai, tomēr abas ir gana dramatiskas un uzkrītošas, lai par tām būtu izveidojušies gana daudz stereotipu, kas attur cilvēkus no šo tīro, monohromo toņu izmantošanas interjeros. Turklāt, ņemot vērā Latvijas klimatiskos apstākļus, mēs visbiežāk baidāmies izmantot tumšas krāsas mūsu mājokļos, jo uzskatām, ka tas radīs vēl drūmāku un depresīvāku noskaņu.
Tad nu šoreiz, mazliet lai paspēlētos ar tradicionālo latviešiem pieņemto un mūsu aizspriedumiem, piedāvāju apskatei vairākas lieliskas melnu virtuves iekārtu bildes. Šādas krāsas virtuves mēbeli savā mājoklī atļaujas ievietot vien retais, ņemot vērā ne vien specifisko atmosfēru, ko melnais rada telpā, bet arī šādu tumšu virsmu specifiskās kopšanas prasības. Zināms, ka no tik izteikti tumšas krāsas notīrīt pirkstu nospiedumus, putekļus vai neitralizēt švīkas ir daudz grūtāk.  Tomēr, melnajam, bez šaubām ir arī savi plusi – kombinācijā ar koku vai baltu krāsu tas izskatās izsmalcināts un mūsdienīgs, izteikti tumšas krāsas absorbē gaismu un rada telpā omulību, savukārt pievienojot melnajam kādus spilgtus aksesuārus, iegūsiet dramatisku un iespaidīgi dekoratīvu efektu.

Lai kā arī nebūtu, varbūt šīs fotogrāfijas kādam ļaus saņemties drosmi un tumšo rudens vakaru noskaņās arī savā mājoklī ieviest šādu ogļu krāsas virtuves mēbeli, kura reizē būs arī mājas pamanāmākais lielizmēra dekors.

melna virtuve no krāsota OSB
Melna virtuves iekārta ar gaiša koka ēdamgaldu
Melna virtuves iekārta ar melnu aizmugures sienu
klasiska melna virtuve
melni krāsotu dēļu virtuves iekārta
Melnā un baltā salikums virtuvē
melna virtuves iekārta, furnitūra un santehnika
Melna virtuve kombinācijā ar saplāksni
melna virtuve 4
melna virtuve 3
melna virtuve 2
melna virtuve 1
melna virtuves iekārta ar atstarojoša materiāla virtuves salu
melna virtuve 19
melna virtuve ar dekoratīvu pildiņu durvīm
Advertisements

One response to “Gatavot ēdienu iekš melna

  1. Atpakaļ ziņojums: Black Kitchen·

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s