COLONEL. Neons un ģeometrija.

colonel_dowood5611

 

 

Darba pēdējos mēnešos saskrējies tik daudz, ka, sakraujot kaudzē, dažus vakarus to virsotni sasniegt ir vēl neiespējamāk nekā Antiņa brāļiem stikla kalnu. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka esmu padevusies darba tehniskās puses priekšā vai, pasarg’ dies’, nodevusi savus dizaineres principus. Neskatoties uz to, ka mums vienmēr ir par maz laika, ik pa brīdim piefiksēju kādus sev tīkamākos vai ievērības cienīgākos jaunumus no interjera dizaina pasaulē notiekošā.

Tātad, pēc garā ievada būšu konkrētāka – Colonel no Francijas. Dizaineri Isabelle Gilles un Yann Poncelet 2010. gadā izveidojuši visnotaļ ražīgu un veiksmīgu radošo apvienību, kuras pamata mērķis ir no jauna celt dienas gaismā jaunradi un tradicionālo amatniecību. Tā nu paralēli uzņēmuma darbībai dažādu interjeru izstrādē Colonel nolemj laist klajā arī pašu dizainētus interjera aksesuārus un mēbeles. Visi produkti tiek ražoti ierobežotā apjomā, sadarbojoties ar vietējiem Francijas meistariem, tādējādi uzņēmuma ideoloģiju patiešām pietuvinot tradicionālajai amatnieku darbībai.

Mani uzrunāja tieši Colonel 2. kolekcija, kurā dizaineri radījuši vēl arvien aktuālo spilgto neona toņu un mūžīgi aktuālā dabīgā koka (bērza) apvienojumu gaumīgi ģeometriskā ietvarā. Secinājums gluži kā pēc pavasara H&M kolekcijas apskates – neons un ģeometriskās formas vēl arvien turas topa augšgalā.

colonel_dowood5740 colonel_dowood5780 colonel_dowood5611 colonel_dsc5586 colonel_dowood4 colonel_ensemble colonel_diabolo5726 53_dsc5742 54_caracas5767

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s