Balonus birojā!

Tikai retais Latvijas birojs var lepoties ar īpašu, individuāli izstrādātu interjera dizainu, kurš nebūtu bāzēts uz vispārpieņemtiem korporatīvā stila standartiem. Vēl mazāk ir tādu, kuros īpaši tiktu piedomāts ne vien pie telpu vizuālā noformējuma atbilstības uzņēmuma firmas stilam, bet šim mērķim būtu tapušas arī speciāli dizainētas mēbeles.
Savukārt ārvalstu uzņēmumu birojos, kur dizaina kvalitāte ir vismaz tikpat nozīmīga cik jauns kafijas automāts, ik dienas dzimst kāds šedevrs.

Šoreiz esmu sajūsmā par Dublinas radošās aģentūras “Boys and Girls” recepcijas letes dizainu, pie kura īpaši piestrādāts pēc tam, kad kādā mārketinga žurnālā viņu līdzšinējā lete nosaukta par mazu un ikdienišķu.
Jaunā mēbele sastāv no baltas virsmas, kuru vienā pusē balsta milzīgi masīvkoka Jengas (galda spēle) bloki, un īpašiem ,speciāli šim projektam radītiem gaisa baloniem, kuri notur darba virsmas svaru pretējā sānā. Lai izveidotu šādus, pietiekami izturīgus un ilgmūžīgus karstā gaisa balonus, tikai izmantots jauns gumijas kompozītmateriāls, kuru piepildīja ar  hēlija/ūdeņraža hibrīda gāzi, kuras atomsvars ir 150 reizes mazāks kā Hēlijam.

Dzīvespriecīgi gaisīgais, un visnotaļ unikālais rezultāts komentārus neprasa – šāda recepcija nevienam neliktu šaubīties, ka viņš patiešām ir ienācis radošās aģentūras birojā.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s