Nost ar vadiem!

Franču dizaineri Jérôme Groove – Johann Aumaitre, kuri apvienojušies, izveidojot dizaina studiju Studio Manzano, izstrādā lakoniskus, funkcionālus un mūsdienu jauno paaudzi uzrunājošus produktus. Piedāvājums nav pārāk plašs, tomēr katras mēbeles dizains pārdomāts līdz sīkākajai niansei, turklāt ideja īstenota kvalitatīvā izpildījumā – mēbeles un aksesuāri veidoti no locītas/ perforētas tērauda plāksnes, kura pēc tam ir krāsota un lakota.

Mēbeles īpaši piemērotas nelieliem, iespējams pat studio tipa dzīvokļiem, šaurām telpām  un cilvēkiem ar augstām prasībām pret interjera priekšmetiem.

Starp vairākiem dizaina balvas ieguvušiem objektiem, īpaši gribētu izcelt –

1. Bureau ZETA. Darba galds, kurš īpašs gan ar izmēru, kas piemērots ērtai strādāšanai pie portatīvā datora, lieki neaizņemot platību, gan ar mūždien redzamo vadu problēmas vienkāršu un atraktīvu risinājumu-

 

 

2. Chevet – table d’appoint. Neliels side- table, kuru iespējams izmantot gan kā naktsgaldiņu, gan – nelielu žurnālgaldiņu. Uz tā iespējams novietot/ uzglabāt ikdienišķus niekus, tomēr īpaši piemērot tas ir dažādu elektroierīču novietošanai, jo dizainā pastipriāta uzmanība pievērsta iespējai noslēpt vadus.

 

3. Power-block. Lielisks dekoratīvs objekts elektrības pagarinātāja / sadalītāja noslēpšanai. Pirms biju ieraudzījusi pārējās bildes, kļūdaini noturēju to par nelielu stāvlampu.

 

 

4. Phonetablet. Šaurs, pie sienas stiprināms plauktiņš mājokļu ieejas zonai. Paredzēts somiņu, lietussargu, šallīšu, vienmēr ripojošo un nokrītošo pildspalvu un citu aksesuāru īslaicīgai novietošanai. Tomēr, primārā funkcija ir virsma mobilā telefona novietošanai, kamēr tas lādējas.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s