Baltā mājā baltas domas

Esmu jau runājusi par to, ka melnbaltais un pelēkie svin uzvaras gājienu kā apģērbu modes industrijā, tā arī mēbeļu un apdares materiālu ražošanā. Nekad neesmu bijusi tā, kura skrietu pakaļ modei, tādēļ šodienas TOP baltie interjeri elpu ciet neaizsit, drīzāk varu vien uzmest pusprofesionālu skatu, novērtējot izdevušos kopainu un detaļas, kurām uz baltā jābūt pašai perfekcijai.
Tieši šo iemeslu dēļ vēlējos pārpublicēt “dzīvot baltā” mājas lapas rakstu par privātmāju Tinos, Grieķijā. Projekta autori ir Zege architects, kuri šo privāto rezidenci veidojuši Marilyn(am) Katsaris(am), kurš ir gan ēkas īpašnieks, gan arī interjera dizaina autors. Grieķijā, kur balta, noapaļotu un ne – perfekcionistisku  formu arhitektūra ir nacionālās kultūras iezīmē, baltais šķiet pašpietiekams, pašsaprotams un bez jebkādām modes ambīcijām.
Interjera baltums rada paliekošu sajūtu par atvērtu, mūsdienīgu, nepārtrauktu līniju telpu, lai arī sienu un griestu apdare (apmetums), kā arī  izmantotie materiāli ir klasisks Dienvideiropas piejūras arhitektūras paraugs.
Par mākslas darbu šo interjeru, manuprāt, padara smalki izjustās toņu nianses ( gaišzilā un baltā kokteilis virtuvē), vintage nejaušā oranži zili brūnā draudzība ēdamistabas mēbelēs, un atturīgi ornamentālie vannas istabas dekori un gaismas ķermeņi. Vērtējiet paši 🙂

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s