Elpot skaisti jeb jaunumi no Harlequin

Nespējot izlemt par labu kādam konkrētam jaunumam interjera dizaina pasaulē, labu laiciņu sērfoju internetā līdz britu interjera žurnāla Ideal home lapā uzgāju apdares materiālu novitātes.

Šoreiz galīgi sapriecājos par viena no top Lielbritānijas tekstila un tapešu ražotāja Harlequin jauno tapešu kolekciju “boutique”. Pēc vairāku stundu garumā pētītām arhitektu dizaina idejām un lakoniskiem funkcionāli ekoloģiskiem risinājumiem, cakainie ornamenti, plūstošās formas un ziedu kruzuļi uzbūra romantiski piesātinātu un tai pat laikā netverami rotaļīgu atmosfēru. Perfekto tonālo harmoniju papildina stila fotogrāfijās dominējošais baltais – nu jau pat ne sezonas, bet pēdējo gadu top fona krāsa interjeros.

 

 

 

 

 

Starp citu, kad jau nu esmu pieskārusies tapešu tēmai, padalīšos ar vēl kādu varen jauku atradumu – dažnedažādāko ražotāju tapešu kolekcijas atrodamas interneta veikalā wallpaper direct. Īpašs prieks par piedāvātajām opcijām – sākot no nozares jaunumu apskates, tapešu izvēles pēc ražotāja vai kolekcijas un nepieciešamā toņa atlases, beidzot ar nepieciešamā tapešu daudzuma aprēķinu un pasūtījuma noformēšanu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s