Interaktīvas rotaļas ar standartiem

Meklējot kādu parastu īsu aizkaru foto, lai saprotamāk un pilnīgāk varētu izskaidrot klientiem logu noformējuma iespējas, uzskrēju virsū attēlam, kas lika vien noelsties un pasmaidīt. Atkal jau – par cilvēku izdomu un atšķirīgo pieeju pierastiem interjera aksesuāriem.

Šī aizkara (jā, šīs šķietamās mākslas instalācijas primārā funkcija patiešām ir loga aizsegšana / dekorēšana) autors ir Florian Kraeutli (šveicietis, kurš strādā Nīderlandē).
Aizkars rosina uz mājokļa iemītnieku interaktīvu līdzdarbošanos vides veidošanā, katru dienu skatu uz ārpasauli ierāmējot citādā formā. Manuprāt, vēl piemērotāku funkciju nekā aizkars (īpaši augstāk redzamajā industriālajā loftā), šis mākslas darbs varētu pildīt telpas nodalītāja / zonētāja lomu.

Dizainera Kraeutli mājas lapā uzgāju vēl vairākas piesaistošas un asprātīgas idejas standarta mājlietu izpildījumā –

For the birds – lampu abažūri no tapiokas miltiem/dārzeņiem un vafelēm. Tumšākā ar šķietamo rūsas efektu pirmajā acs uzmetienā atgādina Mammalampa.lv lustru Karaliene, tomēr starp abām ir būtiska atšķirība. Proti, Kraeutli lustra pēc tam, kad apnikusi kā interjera aksesuārs, var tikt iznesta “ārā-dabā”, iekārta koka zarā un būt noderīga dzīvniekiem un putniem – ēšanai :).

Chair with an attitude. Ar vienu kāju vēl zemē. Varbūt ne pārāk “zaļas” domāšanas piemērs, lai gan viss atkarīgs no koka iepriekšējās atrašanās vietas vai paredzētā pielietojuma. Šādi noteikti daudz labāk nekā krāsnī.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s